₺425,00
3-7 iş günü içinde kargoya teslim edilir

Oyun Hamurları ile Duyusal Oyun Kitleri

Ürün Kodu
Yok
  • Aydınlatma Metni Aydınlatma Metni
  • İade ve Teslimat Koşulları İade ve Teslimat Koşulları
  • Mesafeli Satış Sözleşmesi Mesafeli Satış Sözleşmesi

Bonita Minois ürünlerinin tamamı; ISO9001-ISO141000-ISO45001-ISO10002 belgelerine sahiptir.

İçindekiler;
-Antibakteriyel olan Kayın Ağacından tamamen el işçiliği ile üretilmiş antik eskitme yapılmış özel tasarım 3 adet tavşan, 1 adet havuç, 1 adet mantar -3 adet tamamen organik içerikli oyun hamurları -Renkli Pirinçler -Çeşitli süsleme aksesuarları -Çeşitli bitkiler -Kurutulmuş çiçekler -Özel tasarım ahşap Antibakteriyel kutu -Özel tasarım sırt çantası Ürün içeriğindeki materyal çeşitleri mevcudiyete göre değişiklik gösterebilir. Oyun hamurlarımız ev yapımı organiktir ve hiçbir katkı maddesi içermez. Ahşap oyuncaklar tek tek kesilmiş, maksimum özenle zımparalanmış, boyanmış, antik eskitme yapılmıştır.Her detayı el işçiliği Antibakteriyel olan kayın ağacından üretilmiştir.EN71-3 standartlarına uygun boyalar kullanılmıştır.Toksik madde içermez. Ahşap kutularımız antibakteriyel ISO TSE CE ve FSC Belgeli dir.
-Önemli Uyarı: Kit içeriğindeki küçük materyaller boğulma tehlikesi yaratacağından 3 yaş altı çocuklar için uygun değildir, 3 yaş altındaki çocuklar yetişkin gözetiminde olmak şartı ile oynatılabilir, ürünlerin kullanımı ile ilgili tüm sorumluluk yetişkindedir.
Oyun hamuru ile hazırlanmış duyusal oyun kitlerimiz çocukların duyu organlarını destekleyen, yaratıcılığını geliştiren, ince motor çalışmalarından oluşan etkinliklerdir.Bu kitler çocuklardaki keşfetme duygusunu harekete geçirir.Minik kaşifler farklı tür dokular ve nesnelerle oynarken dünya hakkında yeni bilgiler edinme yollarını geliştirirler. Duyusal oyunlar neden bu kadar önemli? Duyusal oyunlar beceri oyunları değildir. Kullanılan materyalin dokusunu tanımak, duyuları harekete geçirmek ve yaratıcılığını geliştirmek için oynanan oyunlardır. Çocuk farklı nesnelere dokundukça beyin gelişimi hızlanır.Zamanla bu kavramlar çocuğun beynine yerleşir ve ayırt etmeye başlar.İşte o zaman okuma-yazma, ince-kaba motor gibi beceri gerektiren durumlarda çocuğun hazır bulunuşunu sağlar. Zihin gelişimi üzerinde büyük rol oynar. Ayrıca aktif bir şekilde duyusal oyunlar oynayan çocukların sosyal becerileri, problem çözme yetenekleri daha gelişmiştir ve hafızalarının da güçlenmesinde önemli bir etkendir. Aynı zamanda duyusal oyunlar sakinleştiricidir özellikle kaygılı ve stresli çocuklarda terapi gibidir. Ellerimiz ikinci beynimizdir, çocuklarımız ellerini ne kadar çok kullanırsa beyin gelişimi o kadar artacaktır. Duyusal oyunlarda çocuğunuza neyi nasıl yapacağına dair talimatlar vermeyin, oyunun amacı sonuçlandırmak değil, keşfetmektir ve bu şekilde ucu açık oyunlar oynamak çocuğunuzun hayal gücü için de bulunmaz fırsattır. Kullandığımız temalardaki oyun hamurları ev ortamında üretilmiştir, tamamen organik olan oyun hamurlarımız, toksik madde içermez. Kit içerisinde kullanılan tüm materyaller tek tek incelenerek kitlerin içersine koyulmuş ve hiçbir toksik madde içermemektedir. Oyun hamuru kesme kalıpları ev ortamındaki atölyemizde üretilmekte olup şeker kamışı, mısır nişastası gibi bitki bazlı doğal ve toksik olmayan içeriğe sahiptir. Bonita Minois Play Dough Sensory Kit Doğal Oyun Hamurları Eğitici Ahşap Oyuncak Setler O zaman hadi hep birlikte duyusal oyun oynamaya!

Yok

Henüz hiç yorum yapılmamış

You need to be logged in or create an account to give your appreciation of a review.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için Cookie kullanıyoruz.

Favorilerim Bizimle İletişim Geçin
İlk önce oturum açmalısınız
İlk önce oturum açmalısınız

Sepetim

Sepette hiç ürün yok